Наш Склад


Склад парка Партизанской СлавыВ
иробничо-складський комплекс знаходиться за адресою: вулиця Миколи Хвильового, 15 у Дарницькому районі міста Києва, поряд із парком «Партизанської Слави». Будівля розташована в межах міста Києва, у промисловій зоні. Район індустріально розвинений із зручною транспортною розв’язкою. Розташування виробничо-складського комплексу: недалеко від Дарницького залізничного вокзалу та Харківської площі – 1 км до трансєвропейської магістралі Е-40 (Харків, Черкаси, Чернігів, Одеса, Полтава), дозволяє нашим клієнтам зручно та швидко доставляти вантажі до будь-якої точки міста. . А близьке розташування до станції метро «Червоний Хутір» (15 хвилин ходьби) вирішує транспортне питання для їхніх співробітників.

Склад парка Партизанской СлавыНадходження вантажів до складського приміщення здійснюється великотоннажним автотранспортом. Як відомо, на сьогоднішній день в’їзд машин вантажопідйомністю понад 10 тонн на територію міста Києва з 8-00 до 20-00 заборонено. Зручне місце розташування складу на вулиці Миколи Хвильового, 15 (на околиці столиці), дозволяє вирішити це питання без зайвих витрат і цілодобово приймати вантажний транспорт. . м., одноповерховий, що окремо стоїть. Розміри будівлі: довжина – 158 м, ширина – 54м, сітка колон – 6х6 м, 18х6 м, 18х12 м. Приміщення – сухе, не опалюване, а його висота дозволяє складувати вантажі на висоту 6 – 8 метрів. Будівля має необхідну інфраструктуру (енерго-, теплопостачання, водопровід, каналізацію тощо).

Склад парка Партизанской СлавыПлоща, що прилягає до будівлі території, становить 20 000 кв. м. Додаткова площа дозволяє складувати товар наших клієнтів як на відкритих майданчиках біля основного складу, так і на стелажах у приміщенні ангарів. Територія складського комплексу охороняється та знаходиться під відеоспостереженням. З 1 вересня 2008 року діє проста пропускна система.

Час роботи складу – на вимогу клієнта. Ми робимо все можливе для процвітання вашого бізнесу.

З повагою, Склад парку Партизанської Слави

Обсуждение закрыто.