Наші послуги

Вивантаження машини Вивантаження машин здійснюється персоналом та механізмами Зберігача, за заявкою Поклажодавця. Майно вивантажується на склад Зберігача. Оплата за розвантаження машини стягується згідно з Протоколом цін Договору про відповідальне зберігання майна.
Завантаження машини Товар відвантажується за витратними накладними Поклажедавця. Видаткова накладна має індивідуальний порядковий номер з датою формування документа та відвантаження товару. Оформлення — довільне, обов’язковим атрибутом має бути печатка та підпис особи відповідальної за майно Поклажодавця. Завантаження товару не оплачується, крім випадків описаних у Протоколі цін Договору про відповідальне зберігання майна. Накладні надходять до складу через представників Поклажодавця, через електронну пошту, чи через факсимільний апарат. Зауважимо, що електронна та факсова копії документів на відпустку товару мають силу оригіналу.
Зберігання товару Зберігання товару здійснюється на території Зберігача. Товар, що надійшов на склад без упаковки, палетується та зберігається на стелажах. Майно, яке не піддається палетуванню, за погодженням із Поклажодавцем, зберігається навалом.
Облік товару Після вивантаження товар за заявкою Поклажодавця перевіряється на відповідність і приймається на відповідальне зберігання. Дані передаються представникам Зберігача та Поклажодавця. Розбіжності за кількістю та за якістю майна оформлюються протоколом про невідповідність. Остаточні дані формуються основою з обліку товару. Щомісяця проводиться звіряння залишків товару складі. За необхідності здійснюється інвентаризація майна.
Оформлення вантажу За заявкою Поклажодавця, Зберігач здійснює сортування, упаковку, стікерування, консолідацію та документальне оформлення всіх вантажів, що надійшли на склад та підготовлених до відправки зі складу.
Інше У рамках Договору про відповідальне зберігання майна виконуємо будь-які роботи, які сприяють збільшенню товарообігу на складі.

Обсуждение закрыто.